Gamintojo istorija

Gamintojo istorija – JOSERA

Gamintojo istorija. Šunų mylėtojams naudinga žinoti arba susipažinti su gamintoju, kuris gamina jų keturkojams draugams. Susipažinus su šunų maisto gamintoju Josera atsiranda kitos požiūris ne tik į šunų maistą, bet sustiprėja ryšys su pačiais augintiniais.

Gamintojo istorija

Josera yra vienas iš geriausiai žinomų šunų maisto gamintojų, kurio istorija siekia daugiau nei 75 metus. Kompanija Josera pradėjo savo veiklą kaip šeimos verslas dar 1941 metais, kai Josera Jägermeisteris, įkūrėjas, pradėjo gaminti aukštos kokybės maistą šunims savo namuose.

Nuo pat pradžių Josera buvo įsipareigojusi gaminti ir tiekti aukštos kokybės maistą keturkojams gyvūnams. Josera Jägermeisteris tikėjo, kad teisinga šunų mityba yra pagrindinis gyvūnų sveikatos ir gerovės veiksnys, todėl jis nuolat siekė sukurti naujus, subalansuotus ir ypač maistingus bei naudingus maisto produktus.

Patirtis ir naujausios mokslinės žinios

gamintojo istorija

Per daugiau nei septyniasdešimt metų Josera sukaupė didelį patirties bagažą ir tapo vienu iš lyderių šunų maisto pramonėje. Josera kompanija nuolat tobulėjo naudodama naujausias mokslines žinias ir technologijas, siekdama užtikrinti, kad produktai atitiktų aukščiausius standartus, reikalavimus bei šunų augintojų lūkesčius.

Naudinga pasidomėti:

Vienas iš Josera sėkmės raktų yra jos ištikimybė nuosekliam kokybės ir skonio standartų laikymuisi. Josera maistas šunims yra pagamintas naudojant tik aukštos kokybės sudedamąsias dalis. Tikslas – užtikrinti ir garantuoti visiškai subalansuotą ir sveiką šuns mitybą. Josera produktai taip pat yra žinomi dėl savo skonio ir patrauklaus aromato, kuris skatina šunų apetitą ir dar labiau juos paskatina valgyti su malonumu.

Poveikis aplinkai ir labdara

Josera taip pat yra įsipareigojusi aplinkosaugai ir tvarumui. Jie nuolat stengiasi sumažinti savo įmonės poveikį aplinkai, naudodami ekologiškas ir tvarias gamybos praktikas. Be to, Josera aktyviai remia gyvūnų gerovę ir atlieka įvairias socialines ir labdaros veiklas, skirtas gelbėti ir rūpintis su nepritekliu susiduriančiais gyvūnais.

Josera šiandien yra vienas iš geriausiai žinomų ir gerbiamų šunų maisto gamintojų pasaulyje. Su savo ilga istorija, įsipareigojimu kokybei ir tvarumui, Josera tęsia savo misiją teikti aukštos kokybės maistą, kuris padeda šunims gyventi sveiką ir laimingą gyvenimą.

Atraskite Super Premium Josera maistą ir savo keturkojams – Joserasunims.lt

Pirkinių krepšelis