Į ką atsižvelgti, renkantis maistą šuniui?

Į ką atsižvelgti, renkantis maistą šuniui?

Į ką atsižvelgti, renkantis maistą šuniui? Keturkojų šeimininkai žino, jog yra atsakingi už gerą savo šuns savijautą bei sveikatą. Šiame kontekste labai reikšmingas vaidmuo tenka maistui. Štai kodėl šuniui negalima duoti ėsti be to – labai svarbu ėdalą rinktis atsakingai, apgalvotai ir atsižvelgiant į tam tikrus reikšmingus aspektus. Tad kas svarbu?

Į ką atsižvelgti, renkantis maistą šuniui?

Į ką atsižvelgti, renkantis maistą šuniui?

Rinkdamiesi maistą turėtumėte nepamiršti, kad šunys, kaip ir žmonės, yra visi skirtingi, tad vienos bendros mitybos taisyklės nėra – svarbu atsižvelgti į rekomendacijas, tačiau jų laikytis vertinant ir savo augintinio savybes, sveikatos ypatumus. Jei Jūsų šuniukas dar mažas, dairykitės būtent jauniems šuniukams skirto maisto – jis bus subalansuotas jaunam, augančiam keturkojui. Jei šuo yra alergiškas, būtinai rinkitės tik iš alergiškiems keturkojams skirtų maisto produktų. Senam šuniui taip pat tikslinga maistą rinktis iš pagyvenusiems šunims skirto asortimento, kadangi toks šunų maistas bus pritaikytas jų poreikiams.

Pašaro šunims sudėtis

Ne mažiau svarbu įvertinti kokia yra ėdalo šunims sudėtis. Maistas šuniui turėtų būti visavertis bei subalansuotas. Toks maistas savo sudėtyje turės reikiamą vitaminų ir mineralų kiekį. Tad maitinant šunį tokiu maistu labai lengva užtikrinti, kad keturkojis gautų tinkamus kiekius visų jam reikalingų medžiagų. Tuo tarpu šeriant šunį žaliu maistu, maistu nuo stalo ir panašiai, subalansuoti reikiamą vitaminų ir mineralų suvartojimą bus tikrai sudėtinga.

Naudinga pasidomėti:

Kaip išsirinkti maistą šuniui?

  • Atsižvelkite į šuns gyvenimo tarpsnį: augimo etapas, suaugęs šuo, pagyvenęs šuo.
  • Skaitykite ir lyginkite maisto šunims produktų etiketes, rinkitės vertingiausią, subalansuotą maistą. Pažymime, jog ingredientai etiketėje išvardijami mažėjimo tvarka, t. y. nuo to, kurio kiekis maiste didžiausias, iki to, kurio kiekis maiste yra mažiausias.
  • Nepamirškite, jog neretai etiketėse slepiamas kiekis nepageidaujamų ingredientų – jie būna išvardyti atskirai, nedetalizuojant kiekio maiste.
  • Šuns maiste turi būti mėsos – iš jos augintinis gauna daugiausia reikiamų medžiagų. Taip pat daug vitaminų šuniui suteikia daržovės, uogos, vaisiai, todėl jais papildytas maistas šuniui bus geras pasirinkimas.
  • Turėtumėte žinoti, jog šunys kiek sunkiau virškina grūdus, kukurūzus ir panašius ingredientus, todėl jų šunų maiste reikėtų vengti.

Pirkti – internetu

Šiandien daugelis jau išbandę ir tikrai pamėgę pirkimą ėdalo šunims internetu. Jo teikiamais privalumais verta pasinaudoti ir tiems, kurie nori užsisakyti maisto savo augintiniui. Šunų maistas internetu – labai patogu, greita ir paprastas. Rinksitės iš labai plataus asortimento, mėgausitės gera kaina, dažnai taikomomis akcijomis, o geriausia, kad nereikės sukti galvos dėl prekės atsiėmimo – galimas pristatymas į paštomatus, tiesiai į namus, tad galite užsisakyti net ir didelius kiekius.

Pradėkite atrasti – Josera šunims

Pirkinių krepšelis