Sale!

Josidog snack salmon – užkandis su lašiša 90g

Original price was: 3.80€.Current price is: 2.50€.

Josidog snack salmon – užkandis su lašiša 90g. Kiekvieno keturkojo šeimininko svajonė – kad jo šuo jaustųsi sveikai, jo oda išliktų sveika, o kailis blizgėtų. Štai kodėl Josidog snack salmon gali tapti geriausiu užkandžiu ir Jūsų šunims.

Josidog snack salmon – Papildomas ėdalas šunims.

Itin maistingas užkandis šunims su lašiša, kuris garantuos ir užtikrins sveiką Jūsų auginamo ir mylimo augintinio odą bei blizgantį kailį.

Kategorija:

Josidog snack salmon. Siekiantiems ne tik geros šunų savijautos, bet ir natūraliai blizgančio keturkojo kailio.

Josidog snack salmon

Užkandis šunims Josidog sudėtyje turi ypač vertingų riebalų rūgščių. Aukščiausia sudėties produktų kokybė – Super Premium garantuoja Jūsų augintinio maksimaliai sveiką savijautą bei išvaizdą.

Saugus šunų užkandis

Šunų augintojai ir šeimininkai ypač vertina Josidog užkandžius ne tik dėl jų kokybės, bet ir dėl pasiekiamų rezultatų. Blizgantis šuns kailis ir sveika oda tik patvirtina gaunamą iš tarpinių tarp pagrindinio maitinimo užkandžiavimo naudą.

  • Josidog šunų užkandžių sudėtyje nėra pridėtinio cukraus;
  • Nenaudojami dažikliai;
  • Sudėtyje nėra skonio stipriklių, todėl kiekvienas šuo mieliau ir su pasimėgavimu kramsnoja Josidog snack papildomą ėdalą;
  • Gamyboje nenaudojami konservantai ir tai – maksimalus geros šuns savijautos garantas.

Parodose dalyvaujančių kinologų įvertinimas

Keturkojų augintojai, veislynai, kinologai turi savo atsiliepimus apie naudojamus Josidog užkandukus tarp pagrindinių maitinimų. Jei šio šunų ėdalo dėka norima išdresiruoti ir įvairių komandų išmokyti savo keturkojį augintinį greičiau, Josidog – geriausias sprendimas. Kartą šio ėdalo paragavęs šuo supras kokį skanėstą jis gavo. Todėl jo komandų tobulinimas Super Premium užkandžiu taps ne tik greitesniu, bet ir tikslesniu bei kokybišku.

Sutikite, kad nuo gyvūno neįmanoma nuslėpti ar jam pameluoti dėl kokybės. Todėl parodose siekiant maksimalių šuns pasirodymo rezultatų, geriausias kinologų pasirinkimas yra Josidog skanėstai.

  • Puiki savijauta;
  • Sveika oda;
  • Blizgantis kailis;
  • Aukščiausi rezultatai;
  • Laimingas augintinis ir jo rezultatais patenkintas šeimininkas.

Padėkite savo keturkojui jaustis ir atrodyti nepriekaištingai – JoseraSunims.lt

Pirkinių krepšelis